„Pagrindinio ugdymo pažymėjimų įteikimo šventės akimirkos"

Pirmūnų šventė

Kiekvienais metais yra pagerbiami puikiai ir labai gerai besimokantys gimnazistai. Šiemet padėkomis už labai gerą mokymąsi ir užimtas prizines vietas olimpiadose direktorė A. Lengvenienė apdovanojo gausų būrį mokinių.
          Sveikiname vien dešimtukais mokslo metus baigusią ir daugelio olimpiadų prizininkę Godą Velykytę, 6 a kl. mokinę, ir linkime sėkmės.
          Pirmūnams savo dainas skyrė merginų ansamblis, vadovaujamas muzikos mokytojos R. Varnagirienės. Šventės pabaigoje mokinių laukė staigmena – saldus prizas.

Vasaros poilsio stovykla

Vaikų vasaros poilsio stovykla „Aš – už švarią ir sveiką aplinką“ buvo vykdoma sportine - turistine, gamtotyrine - ekologine kryptimi. Kiekvienas stovyklos dalyvis turėjo galimybę dalyvauti mėgstamoje veikloje: žaisti kvadratą, tinklinį, smiginį, maudytis, kurti smėlio statinius. Vaikai žaidė įdomius gamtotyrinius orientacinius žaidimus, ieškojo įvairių augalų, stengėsi juos atpažinti ir atlikti įvairias užduotis.
          Vieną dieną pas mus atvyko gimnazijos stovyklautojai kartu su mokytoja L. Tamulioniene. Tad turėjome galimybę kartu smagiai žaisti ir maudytis.
          Birželio 14 d. ir mes prisijungėme prie visuotinės akcijos: tylos minute pagerbėm trėmimo aukas. Aptarėme liūdnus to laikmečio įvykius ir kodėl nereikia jų pamiršti.
          Vyko pokalbis – diskusija apie gamtos saugojimą. Aptarėme vandenynų taršą, per didelį plastiko vartojimą, neatsakingą elgesį gamtoje, klimato atšilimo priežastis ir pasekmes. Skatinome vaikus per vasarą naudoti kuo mažiau plastiko, atsakingai rūšiuoti šiukšles.
          Visas dienas mus skaniai maitino gimnazijos virėjos - joms tariame AČIŪ. Visi stovyklos dalyviai buvo apdovanoti prizais ir diplomais. Vaikai turiningai praleido savaitę ir patyrė daug teigiamų emocijų.

Daugėdų prad. ugdymo skyriaus mokytoja Romalda Uogienė

„Serija TAIP! – patirtis ir naujos galimybės“

„Noriu pasidžiaugti serijos TAIP! visos komandos bendru darbu ir puikiu rezultatu. Smagu, kad vis daugiau Lietuvos mokytojų renkasi tiek lietuvių kalbos, tiek matematikos serijos TAIP! vadovėlių komplektus, atranda juose daug naudingų dalykų ir džiaugiasi mokinių pasiekimais. Tai įvyko tiek autorių, tiek serijos TAIP! Ambasadorių įsitraukimo dėka. Todėl dėkoju ambasadoriams už bendradarbiavimą, už Jūsų lojalumą ir gausią serijos komunikaciją.”

UAB „Šviesa“ Edukacinių sprendimų vadovė Jurgita Vitkauskienė

2019 m. birželio 11 d. Birštone, „Royal SPA Residence“, susitiko vadovėlių serijos TAIP! ambasadoriai iš visos Lietuvos. Ambasadoriai dalyvavo bendruose renginiuose su serijos TAIP! autoriais. Juk mes ne tik skleidžiame gerąją savo patirtį, bet ir mokomės, tobulėjame, keliame savo kvalifikaciją ir padedame kitiems tobulėti, nešame švietimo kokybės ir naujos švietimo kultūros pokyčių vėliavą.Seminare UAB “Šviesos” leidyklos veiklą ir artimiausius planus pristatė Edukacinių sprendimų vadovė Jurgita Vitkauskienė. Aktyviai dalyvavome Efektyvių žinučių dirbtuvėse, kurių veiklą koordinavo psichologė Asta Blandė.

Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos pradinių klasių mokytoja, vadovėlių serijos “TAIP!” ambasadorė Elena Gedminienė

Archyvas [ 1 ]           [ 2018 ] [ 2017 ] [ 2016 ]