Seminaras

Spalio 28 d. gimnazijoje vyko projekto „Lietuvos kūno kultūros mokytojų kompetencijų tobulinimas tarptautiniuose seminaruose“, bendrai finansuojamo „Sporto rėmimo fondo“ lėšomis, praktinis seminaras „Fizinio ugdymo pamoka kitaip: patirtis Italijoje“. Seminarą vedė trys lektoriai: mokytoja ekspertė Ilona Malakauskienė iš Klaipėdos, mokytojas ekspertas Edvinas Gedgaudas iš Šiaulių ir mokytojas metodininkas Saulius Jonušas. Seminare dalyvavo fizinio ugdymo pedagogai iš Klaipėdos miesto ir rajono, Šilalės ir Plungės rajonų, Rietavo savivaldybės. Užsiėmimas truko ilgai: 1 val. buvo skirta pranešimams ir teorijai, net 5 val. vyko praktiniai užsiėmimai. Naujomis sporto šakomis, anot italų, galėtų tapti „Futbolo regbis“, „Karuselė“, kurioje daug elementų iš kitų sporto šakų, lėkščiasvydis. Nemažai pristatyta naujų apšilimo ir bėgimo žaidimų. Visi pedagogai buvo patenkinti įgiję naujų kompetencijų ir praktinių žinių, kurias tikrai galės pritaikyti pamokose.

Susitikimas su rašytoja

Spalio 27 dieną mūsų gimnazijoje lankėsi rašytoja, 14 knygų autorė Evelina Daciūtė. Rašytojos vedamoje edukacijoje dalyvavo priešmokyklinio ugdymo mokytojos Viktorijos Eirošienės auklėtiniai (PUG3) ir 1a, 1b klasės mokiniai su savo mokytojomis Liuda Tamulioniene ir Elena Jurkuviene.
          Rašytoja mūsų gimnazijos bibliotekai paliko knygų anglų kalba. Jas surinko ir dovanojo Vašingtono lituanistinės Kristijono Donelaičio mokyklos bendruomenė. Nuoširdžiai dėkojame už knygas!
          Mokiniai bendravo su rašytoja Evelina Daciūte, įsigijo jos knygų su autorės autografu.

Gimnazijos prezidento rinkimai

Pasibaigus gimnazijos prezidento rinkimams, norime nuoširdžiai padėkoti visiems šiandien atėjusiems balsuoti ir pasidžiaugti jūsų aktyvumu.
          Skelbiame balsavimo rezultatus: teisę balsuoti turėjo - 478 rinkėjai, iš kurių balsavo 370 (77%).Už Augustę Banytę balsavo 158 (33%), o atiduoti savo balsą Emai Marozaitei nusprendė net 212 (44%) balsuotojų.Sugadintų biuletenių- 20 (4%),nepanaudotų (nebalsavusių)- 91 (19%).
           Taigi, džiugu pranešti, kad naujoji mūsų gimnazijos prezidente tampa Marozaitė Ema!
          Linkime Emai pačios didžiausios sėkmės ir kantrybės besisukant šiose pareigose!
          P.s. Lauksime, Ema, visų ištesėtų pažadų.
          Rinkimų komisija

Sveikos gyvensenos diena

Spalio 20 d. pradinukai ir jų mokytojos dieną skyrė sportui ir sveikai gyvensenai.
          Rytą linksmai ir energingai pradėjo su mankšta-šokiu. Po to gilino žinias apie kasdieninę dantų priežiūrą ir pirmąją pagalbą užspringus ar netekus sąmonės. Valgykloje vaikai buvo vaišinami sveikuolio pietumis.

Archyvas [ 1 ]           [ 2021 ] [ 2020 ] [ 2019 ]