Gerbiami būsimų pirmokų tėveliai!

          Maloniai kviečiame Jus ir būsimąjį pirmokėlį atvykti į BŪSIMŲ PIRMOKŲ ŠVENTĘ, kuri vyks gegužės 29 d. 18 val.gimnazijos aktų salėje.

Organizatoriai


          Į Rietavo Lauryno Ivinskio gimnaziją atkeliauja ES projekto „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis" (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001) mokymo priemonės.


Gerbiami Tėveliai,

          Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija vykdo mokinių registraciją į pirmą klasę ir priešmokyklinio ugdymo grupę mokytis 2018/2019 mokslo metais.
          Prašymai priimami gimnazijos raštinėje iki šių metų gegužės 31 dienos. Turėti vaiko asmens dokumentą.

          Adresas:
          Daržų g. 1, Rietavas
          Tel.: (8 448) 68 652
          El. paštas rietavogimnazija@gmail.com

Gimnazijos direktorė


Pratybos

          Gegužės 15 d. Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijoje vyko civilinės saugos funkcinės pratybos. Šiomis pratybomis siekėme tobulinti praktinius įgūdžius evakuojant mokinius ir darbuotojus gaisro metu.
          10.00 val. buvo imituotas gaisras ir pradėta vykdyti darbuotojų ir mokinių evakuacija. Evakavimas vyko organizuotai ir sklandžiai pagal evakuacijos planą pro pagrindines ir atsargines išėjimo iš gimnazijos duris. Darbuotojai ir mokiniai drausmingai, be panikos paliko patalpas ir susirinko numatytoje vietoje - gimnazijos kieme. Gaisro gesinti atvyko Plungės priešgaisrinės stoties Rietavo ugniagesių komanda.
          Kai „gaisras“ buvo užgesintas ir visos užduotys įvykdytos, ugniagesių komanda pratybų dalyvius supažindino su priešgaisrine technika. Gimnazistai bei darbuotojai galėjo patys, prižiūrimi ugniagesių, išbandyti gesintuvus.
          Pratybas stebėjo Rietavo savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Antanas Aužbikavičius, Rietavo savivaldybės administracijos vyriausiasis specialistas civilinei ir darbo saugai Algirdas Meilus bei Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnysis inspektorius Martynas Andrijauskas.
          Po pratybų stebėtojai kartu su administracija aptarė pratybų eigą ir dalyvavusių jose veiksmus.

Aplankė senelius

          2018 metų gegužės 3 dieną 3b klasės mokiniai su mokytojomis Audrone Balčiūniene ir Ingrida Katauskiene apsilankė Rietavo parapijos senelių globos namuose. Vaikai padeklamavo eilėraščių apie pavasarį, pasveikino su artėjančia Motinos diena, padainavo dainelių, įteikė po dovanėlę seneliams, kitus aplankė palatose. Liko šilti prisiminimai, abipusis pasidalijimas jausmais ir pavasaris širdyje.

Konkursas „Lietuvos gamtininkas“

          2018 m balandžio 26 d. Vilniaus edukologijos universiteto ugdymo mokslų fakultete vyko respublikinio mokinių gebėjimų konkurso „Lietuvos gamtininkas" antrasis etapas. Mūsų gimnazijos mokinės - Amelija Gudauskaitė, Gustė Turskytė iš 1a klasės ir Karolina Arlauskaitė, Simona Grauslytė iš 4b klasės - buvo atrinktos dalyvauti antrame konkurso etape. Mokinės atliko praktines užduotis, atsakė į testo klausimus, sprendė kryžiažodžius. Džiugu, kad 4b klasės mergaitės Simona ir Karolina tapo respublikinio mokinių gebėjimų konkurso ,,Lietuvos gamtininkas" nugalėtojomis. Joms buvo įteiktas diplomas ir asmeninės dovanos. Mergaites konkursui ruošė mokytoja Z. Grubienė.

Išvyka į Rietavo slaugos namus

          2018 metų balandžio 26 dieną 3b klasės mokiniai su mokytojomis Audrone Balčiūniene ir Ingrida Katauskiene apsilankė Rietavo slaugos namuose. Vaikai padeklamavo eilėraščių apie pavasarį, padainavo dainelių, įteikė po dovanėlę klausytojams, kitus aplankė palatose. Vaikams įspūdį paliko 93 metų močiutė, kuri padeklamavo pirmoje klasėje išmoktą eilėraštį. Po apsilankymo visų mūsų širdyse liko nepakartojami prisiminimai ir pavasario šiluma.

Susitikimas Plungės technologijų ir verslo mokykloje

          Š. m. balandžio 23 d. Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos I-II gimnazijos klasių mokiniai lankėsi Plungės technologijų ir verslo mokykloje. Apsilankymo tikslas – susipažinti su studijų programomis, mokomąja baze bei gyvenimo sąlygomis.
          Turėjome galimybę apsilankyti ir Plungės TVM Rietavo filiale, ir Plungėje. Su mokiniais bendravo ir į klausimus atsakė Sektorinio praktinio mokymo centro vadovas A. Bitaris. Rietavo filiale pasitiko socialinė pedagogė Auksė Puškorienė, kuri papasakojo apie mokymosi galimybes, studijų programas Rietave, atsakė į mokinių klausimus. Gimnazistai lankėsi praktinio mokymo auditorijose, studentų bendrabutyje - susipažino ne tik su mokymosi, bet ir su gyvenimo sąlygomis.
          Džiaugiamės, kad šios profesinės mokyklos atstovai pakvietė mus į svečius. Juk yra posakis - ,,Geriau vieną kartą pamatyti, nei tūkstantį kartų išgirsti“.

Archyvas [ 1 ]           [ 2016 ] [ 2015 ] [ 2014 ]